חווית לידה קיסרית צרפתית

חוויה קיסרית צרפתית

חווית הלידה שלך והתהליך שאת עוברת חשובים לא פחות מהחלק הניתוחי-רפואי ומתקיימים במקביל. אנחנו יודעים שמצב רגשי משפיע ישירות על המדדים הגופניים שלך, על ההורמונים שהמוח שלך מפריש ועל היכולת שלך ושל הילוד להתחבר באותה ‘שעת זהב’ קריטית. 

לכן, חלק נכבד מהעשייה שלנו במסגרת הניתוח הקיסרי הצרפתי, היא להעניק לך ביטחון ושליטה ככל שניתן על התהליך, להשרות שלווה ורוגע ולהפחית סטרס, כדי לסייע לחיבור הראשוני שלכם ברגעים הראשונים לאחר הלידה.

סיון הנדלר מעניקה ליוי רגשי צמוד ליולדת
האישה לוקחת חלק אקטיבי בלידה קיסרית צרפתית

לפני הניתוח

המפגש הראשוני בינינו מתחיל בפגישת הייעוץ עם ד”ר הנדלר. פגישה זו נועדה לקבל מידע מפורט על ההיסטוריה הרפואית והמיילדותית שלך, לבצע אולטרסאונד, לענות על שאלות ולתאם יחד איתכם את מועד הניתוח.

בפגישה תקבלו תיאור מפורט של מהלך הניתוח. ובסיום הפגישה תקבלו מנשפית וכן קישור לסרטוני הדרכה לקראת הניתוח. 

סרטוני ההדרכה כוללים הסברים על השלבים השונים וכן על השימוש במנשפית במהלך הניתוח. בהמשך, תיקבע לך פגישת זום עם סיון נבות למועד של שבוע עד שבועיים טרום הניתוח.

פגישה זו, נועדה להיכרות אישית עם סיון, על מנת להכיר ולהתחבר. להקשיב לבקשות המיוחדות לך, בכדי להיערך אליהן.  זה הזמן להציף את הדברים על מנת שנוכל לתת לך מענה מיטבי כדי שהלידה שלך תהיה בטוחה טובה ומעצימה ככל האפשר. 

הפגישה הבאה בינינו תיערך ביום הניתוח, בחדר הקבלה, טרם הכניסה לחדר הניתוחים, אך את רשאית כמובן לפנות אלינו בכל נושא המטריד אותך עד מועד הניתוח. 

במהלך הניתוח

סיון מלווה אותך מרגע הכניסה אל חדר הניתוח, היא נמצאת שם עבורך והיא הדמות המרכזית שמתנהלת מולך. מכירה לך את אנשי הצוות, מתארת ומסבירה כל דבר לפני שנעשה, ומיידעת אותך בזמן אמת על כל תחושה שאת צפויה להרגיש.  סיון נמצאת שם עבורך ועבור המלווה שלך, מסייעת לך להשתמש במנשפית, מצלמת עבורכם את הלידה, מוודאה שתהליך החיבור הראשוני ביניכם לילוד יקרה בצורה המיטבית האפשרית, מסייעת לך לחבר את התינוק להנקה ראשונית בחדר ניתוח ואפילו אחראית על המוזיקה בחדר

בניתוח הקיסרי הצרפתי התינוק שלך מונח עלייך עור לעור מיד עם לידתו כך שיכול להריח אותך, להרגיש את החום והמוגנות שלך ויש לכם זמן להכיר ולהתוודע תוך כדי מהלך הניתוח. 

בחדר הניתוח מתקיימים “שני עולמות” – מצד אחד – חגיגת יום ההולדת וכניסתו לעולם של התינוק שלכם, ומן הצד השני – ניתוח בידיים מיומנות וטובות שמטרתו להבטיח שההחלמה תהיה קלה ככל האפשר עם חזרה מלאה לפעילות

השאירי פרטים
וניצור קשר בהקדם

צרי עימנו קשר